درباره ما

درباره ما

گروه ما شامل چند نفر گیمر میشه، ما جرات اینکه به خودمون بگیم گیمر حرفه ای رو نداریم، پس ….

ما چند نفر از گیمرهای متوسط ایران هستیم که با امید آشتی خانوادهای ایرانی با بازی ها و به امید روزی که گیمرها به عنوان یه فرد در جامعه پذیرفته بشن این سایت رو راه اندازی کردیم.

از هدف های اصلی ما درد دلی با خانوادها و پدر مادرهاست تا دیدشون رو نسبت به بازی ها مخصوصا بازی های ویدئویی عوض کنیم.

اینکه یه جوان، نوجوان، کودک یا خردسال باید چه بازی هایی رو انجام بدن؛ چه بازی هایی براشون مناسبه و کدوم ها نیست؛ چقدر مهمه؟

اینکه چه بازی در چه سنی باعث پیشرفت ابتکار و خلاقیت در کودک میشه، کدوم بازی ها حسه همکاری رو بهشون یاد میده و کدوم بازی ها بهشون میگن که تلاش کنن تا موفق بشن و…… چقدر مهمه؟

چرا به این چیزها در خانواده های ایرانی توجه نمیشه. یا بچه حق هیج گونه بازی کردنی با هیچ وسیله ای نداره و بقول والدینش تنها تحصیل می تونه اونو موفق کنه یا اینقدر بی حساب و شلخته برخورد میشه که یه بچه کوچیک همجا گوشی پدرش یا مادرش دستشه و هر بازی رو که بخواد با هر طول مدتی انجام بده.

واقعا این موارد باید تو کشورمون اصلاح بشه و به دید فرهنگی باهاش برخورد بشه و این واقعیت که بازی انلاین ایست نداره 🙂 باید برای خانوادها تعریف بشه.

پدر مادر های عزیز، بازی یک فعالیت برای پر کردن وقت نیست. بازی یک تفریح سالم همراه با یادگیری و باعث شکوفایی خلاقیت و تصویرسازی ذهنی است. باشگاه برای کار کشیدن از عضلات و بدن است و بازی ها برای کارکشیدن و قوی سازی مغز است.

با امید به روزی که خانوادهای ما نه تنها به گیمرها به چشم بچه کوچیک نگاه نکنن بلکه به چشم یک فرد با استعداد و به بازی کردن حتی به چشم یک شغل پردرآمد نگاه کنن، این راه را ادامه میدیم.

 

با تشکر

 

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ است.